Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 19:41 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Szwagier wyleczony z RZS  (Przeczytany 45612 razy)
Defragmentor
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 43
MO: 02-04-2012
Wiadomości: 118

« Odpowiedz #20 : 13-12-2013, 20:33 »

Cytat
Zauważyłem prawidłowości, że jeżeli dawka MO jest mniejsza, to oczyszczanie NIA jest bardziej intensywne.
Masz na myśli że MO spowalnia oczyszczanie NIA?
Zapisane
Tomek12
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 04.11.2012
Skąd: Warszawa, Podlasie
Wiadomości: 37

« Odpowiedz #21 : 13-12-2013, 22:01 »

Może inaczej. Jeżeli jest mniejsza dawka MO, to robotę oczyszczania bardziej przejmuje NIA. Takie mam wnioski po ilości wycieków w moim przypadku.
Pewnie jest synergia i te metody się uzupełniają i  w efekcie działają mocniej oczyszczająco. Chciałbym, żeby tak było.
Każda z tych metod ma trochę inne działanie, ale celem jest likwidacja toksyn w organizmie.
Zapisane
Suli
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Skąd: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1

« Odpowiedz #22 : 27-10-2014, 12:23 »

Szukam kontaktu z osobą wyleczoną z RZS przez metodę NIA, jest to jedyny wpis jaki mi sie udało znaleść zakończony sukcesem -wyleczeniem z RZS. Ja od 14 m-cy stosuję metodę NIA, na to schorzenie a od 8 m-cy jestem w ciągłym bólu mięśni i stawów (barków, palców, nadgarstka, łokci,kolan, stóp, gardła). Proszę o więcej informacji na temat przebiegu (czy brał jakieś leki np.przeciwbólowe) i objawów podczas stosowania metody NIA, kiedy te bóle ustąpią, czy stopniowo będzie poprawa, czy nagle z dnia na dzień. Potrzebuję wsparcia, jeżeli to możliwe proszę o odpowiedz "Sztygara" lub kontakt z wyleczonym Szwagrem. Martwią mnie od samego początku niewielkie wycieli z ranki i boję się że mój organizm się szybciej degraduje (postępuje choroba) niż działa NIA.Schudłem 22 kg z 96kg na 74kg przy 186cm wzrostu. Wspomagam metodę piciem wody (2 litry dziennie), lekką dietą, kontrolowaniem PH moczu, nie jem słodyczy, unikam w pożywieniu glutenu. Proszę o odpowiedz kiedy te bóle się skończą ?  Boję się, że już długo nie wytrzymam w takim stanie chodzić do pracy i się poddam. Proszę o kontakt z osobami które pokonały tą chorobę metodą NIA. 
mój mail: karolsulerzycki@poczta.onet.pl
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #23 : 27-10-2014, 13:02 »

Forum poświęcone metodzie NIA, z tym, że ostatnio o NIA nikt nic nie pisze, chyba zrobiło się niemodne: http://www.lekarstwonaraka.com.pl/forum/
Musisz się rejestrować.
Czy NIA leczy RZS? Ja osobiście mam wątpliwości, nie wiadomo czy cokolwiek leczy. Na tamtym forum jest kobieta ponoć wyleczona, ale nadal ma bóle, musiała zastosować post. W czasie postu na ogół różne bóle maleją, wracają kiedy zaczyna się ponowne odżywianie.
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #24 : 09-05-2015, 20:44 »

Niestety, potwierdzają się moje obserwacje dotyczące NIA, kolejna relacja tej kobiety, wcześniej obwieściła, że dzięki cieciorce pozbyła się RZS:
Cytat
Stawy skrzypią i bolą, jestem na przeciwbólowych.
Na kręgi szyjne biorę prądy i laser.
Jutro jadę zrobić zdjęcie bolących kręgów, tak bolą, że nie mogę prowadzić auta, nie mogę głową kręcić, a kręgi trą jeden o drugi i tak dziwnie przeskakują powodując ogromny ból.

Grupa święcie oburzonych banitów w ogóle znalazła się w czarnej doopie, wszystkie metody wynalezione w całym dostępnym necie zawodzą, choroby zamiast znikać trwają albo zmieniają umiejscowienie, co jakiś czas ktoś się wykrusza i tylko Brajan jest wiecznie zdrowy.
Zapisane
Spokoadam
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 42
MO: 07-04-2011 do 01-06-2013
Wiedza:
Skąd: Świat
Wiadomości: 960

« Odpowiedz #25 : 09-05-2015, 21:49 »

Dokończenie cytatu:
"Zobaczymy czy bóle stawów się zmniejszą, jeśli nie będzie poprawy - zakładam NIA."
Zapisane

Dopadło mnie zdrowie.
scorupion
« Odpowiedz #26 : 10-05-2015, 07:20 »

Czyli co, jako sposób na zdrowie proponujesz ciągłe noszenie cieciorki, a najlepiej dwóch?

Zobaczymy co z tego powtórnego dziurkowania wyjdzie, sam jestem ciekaw. W realu znam starsze małżeństwo, które zastosowało ponownie NIA, bo po początkowej poprawie dolegliwości wróciły. Na razie nic się nie dzieje, ale minęło dopiero kilka tygodni.
Zapisane
Spokoadam
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 42
MO: 07-04-2011 do 01-06-2013
Wiedza:
Skąd: Świat
Wiadomości: 960

« Odpowiedz #27 : 10-05-2015, 20:15 »

Cytat
Czyli co, jako sposób na zdrowie proponujesz ciągłe noszenie cieciorki, a najlepiej dwóch?
Proponuję kończyć cytaty.

Zapisane

Dopadło mnie zdrowie.
scorupion
« Odpowiedz #28 : 10-05-2015, 20:32 »

No i zakończyłem, ty rozwlekłeś bez sensu i niepotrzebnie, sam se zaproponuj.
Zapisane
Łukasz
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 43
MO: 05.2008
Wiadomości: 69

« Odpowiedz #29 : 16-06-2015, 23:54 »

Suli daj sobie spokój szkoda nogę okaleczać. Też mam wątpliwości co do tej metody. Ona chyba jedynie w raku pomaga. Ja miałem nie długo bo może ok 1 m-c i żadnych zmian nie zauważyłem.
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!