Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 17:34 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Nerwowość, rozdrażnienie, agresywność jako objaw oczyszczania  (Przeczytany 9434 razy)
Agusia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 55
MO: Maj 2010 i syn 11 lat również
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 121

« : 22-12-2014, 17:54 »

U mojego 10-letniego syna 90-procentowymi objawami oczyszczania są bardzo uciążliwe dla całej rodziny zachowania nerwowe, rozdrażnienie, płaczliwość a nawet agresywność.
Widzę, jak zmęczony przychodzi ze szkoły. Od razu szuka spokoju i zamyka się w swoim pokoju oddając się przyjemności budowania z klocków. To go relaksuje.
Dziecko jest zakażone grzybem candida albicans, ma objawy grzybicy jamy nosowej i przerostu drożdżaka w jelitach (gazy). MO mu nie daję, ale dostaje rano 10 mililitrów alocitu. Więcej nie mogę mu dać bo objawy byłyby nie do zniesienia dla całej rodziny.
Najprzyjemniejsze dla nas wszystkich są krótkie przerwy kiedy nie podaję mu alocitu. Zmienia się wtedy o 180 stopni, jest wesoły, spokojny, towarzyski. Zupełnie inne dziecko.
Wiem, że powinnam wyeliminować lub bardzo ograniczyć mu potrawy słodkie bo po nich objawy się nasilają, ale nie zawsze jest to możliwe (uroczystości rodzinne i szkolne).
Zauważyłam, że 4,5 letnie działania biosłonejskie bardzo dużo zmieniły na lepsze, ale ta nerwowość cały czas jest.
Czy Wasze dzieci też mają podobne objawy oczyszczania?
 
« Ostatnia zmiana: 23-12-2014, 14:10 wysłane przez Nieboraczek » Zapisane

Agata
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!