Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 16:32 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Candida krusei u 7-latka  (Przeczytany 48388 razy)
Tusia85
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 05.05.2015
Wiadomości: 7

« : 13-05-2015, 21:04 »

Witam, mam problem z synkiem. Lat 7, od ponad roku ma glistę ludzką, leczoną nieskutecznie. W badaniu kału wyszła Candida krusei w dużej ilości 10 . Zaczęłam podawać MO tydzień temu, lecz w mniejszej ilości (po 1ml). Dieta bez cukru, bez mąki, bez mleka... Czy wystarczy czy powinnam obowiązkowo wprowadzić DP? Boję się, że teraz tego nie wytrzyma - sezon na owoce. Dodatkowo syn moim zdaniem ma grzybicę jamy nosowej - zatkana raz jedna, raz druga dziurka, czasami obie, śpi z otwartą buzią, przełyka ślinę ciągle zwłaszcza w nocy. Wiem, że metod nie należy wprowadzać jednocześnie. Po jakim czasie od rozpoczęcia picia MO mogę zacząć kropić mu nos alocitem?
Zapisane
Kozaczek
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 9.01.2011
Wiedza:
Skąd: Szczecin
Wiadomości: 2.159

« Odpowiedz #1 : 13-05-2015, 21:44 »

Cytat
od ponad roku ma glistę ludzką, leczoną nieskutecznie

Skąd wiesz, że to glista, widziałaś?
Zapisane
Tusia85
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 05.05.2015
Wiadomości: 7

« Odpowiedz #2 : 14-05-2015, 08:59 »

Nie widziałam. W badaniu kału wyszły jaja glisty i to nie tylko w jednym laboratorium. Wcześniej było ich mnóstwo, teraz jest niewiele. Ale bardziej chodzi mi o dietę teraz, bo nie wiem co mam mu dawać do jedzenia. Prosiłabym Mistrza o odpowiedź, czy na razie wytarczy wspowadzenie zasad zdrowego odżywiania, dieta niskowęglowodanowa - ale nie pozbawiona zupełnie węglowodanów tak jak jest to w DP. A DP chciałabym wprowadzić dopiero od jesieni. i jeszcze z tym nosem, bo z tym jest niefajnie, ciągle zatkany, kiedy zacząć kropić?
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #3 : 14-05-2015, 09:59 »

Wszystko jest opisane dokładnie w książkach. Jest to efekt wieloletnich doświadczeń. Raczej marnie widzę efekty, jeśli chce się robić (czytaj: kombinować) po swojemu.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Tusia85
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 05.05.2015
Wiadomości: 7

« Odpowiedz #4 : 14-05-2015, 22:32 »

Wszystko rozumiem, proszę o zrozumienie, boję się, że po prostu dziecko nie wytrwa. Chodzi do szkoły, dzieci ciągle jedzą słodycze, częstują. Oczywiście bardzo poważnie z nim o tym rozmawialiśmy, mówił, że nie będzie jadł, ale... to tylko dziecko. Teraz gdy skończyliyśmy etap pietrwszy to moglibyśmy wprowadzić owoce, mktórych w tej chwili nie bedzie... za to będą truskawki, maliny itp. Z drugiej strony wiem, że to nie jest dobre wyjście, że w ten sposób nie wyzdrowieje. I błędne koło, bo czy wprowadzać tą dietę teraz skoro wiem, że pewnie nie wytrwa? Chcę wyleczyć swoje dziecko ale jestem realistką po prostu.
Zapisane
Tusia85
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 05.05.2015
Wiadomości: 7

« Odpowiedz #5 : 14-05-2015, 22:35 »

a nie znalazłam nigdzie odpowiedzi kiedy po zastosowaniu MO można wprowadzić zakrapianie nosa. Książek jeszcze nie mam, rozumiem, że Mistrz namawia do kupna, ale jesteśmy 4-osobową rodziną, w chwili obecnej tylko mąż pracuje. Muszę poczekać do przyszłego miesiąca, aż będziemy mieli pieniądze na nie. Nie każdy może sobie tak po prostu kupić.
Zapisane
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #6 : 14-05-2015, 23:18 »

a nie znalazłam nigdzie odpowiedzi kiedy po zastosowaniu MO można wprowadzić zakrapianie nosa. Książek jeszcze nie mam, rozumiem, że Mistrz namawia do kupna, ale jesteśmy 4-osobową rodziną, w chwili obecnej tylko mąż pracuje. Muszę poczekać do przyszłego miesiąca, aż będziemy mieli pieniądze na nie. Nie każdy może sobie tak po prostu kupić.

Portal wiedzy o zdrowiu.

Archiwum RadiaBiosłone.
Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Tusia85
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 05.05.2015
Wiadomości: 7

« Odpowiedz #7 : 15-05-2015, 09:25 »

będę szukać... w takim razie. Myślałam, że ktoś po prostu mi odpowie skoro tutaj tylu ekspertów i Mistrz, wszystko wiecie... Tak trudno napisać? Trudno. Będę szukać, mam mało czasu (jestem ciągla sama z dwójką dzieci) ale dam radę. Myślałam, że po prostu szybciej będę znać odpowiedź i że jest tutaj na tym forum ktoś chętny do pomocy.
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #8 : 15-05-2015, 09:47 »

Chyba nie podoba mi się twój sposób myślenia. Co kogo może obchodzić, że masz dwoje dzieci, mało czasu i chęci na zdobywanie wiedzy. Każdy coś tam ma i jeszcze ta idiotyczna wstawka o chętnych do pomocy. Myślisz, że po co to całe forum istnieje od tylu lat i po co tyle osób jest społecznie zaangażowanych w jego istnienie, dla szkodzenia może?
 
Książek jeszcze nie mam, rozumiem, że Mistrz namawia do kupna,
Rozumiesz hehehe? Mistrz namawia? Mistrz to za darmo udostępnił to co wie na portalu i prowadzi za darmo forum. A bardzo przyzwoicie byłoby docenić czyjąś ciężka pracę i książki zakupić. Ten wydatek zwraca się z dźwignią x kilka setek albo i klikanaście, omija się szerokim łukiem apteki i mistrzów lanceta oraz stetoskopu.

Zakraplanie nosa można wprowadzić, jeśli nie będzie gwałtownych reakcji po miksturze.
Zapisane
Tusia85
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 05.05.2015
Wiadomości: 7

« Odpowiedz #9 : 15-05-2015, 10:07 »

Dziękuję serdecznie za odpowiedź.

Książkę zamierzam zakupić tak jak napisałam w przyszłym miesiącu.

Doceniam - przeczytałam prawie wszystko na portalu, ale albo byłam za bardzoi zmęczona albo przeszkodziły mi dzieci w dobrym zrozumieniu,ale tego nie znalazłam.

Przepraszam, ale ja już naprawdę jestem na skraju wyczerpania. Nie mogę patrzeć na moje dziecko, które się strasznie męczy przez to, że kiedyś słuchałam jakiś "idiotów" - "pseudolekarzy". Wiem, że każdy z nas ma coś, ale dziecko z który jestem 24h jest tak absorbujące, że nawet teraz ledwo mogę pisać, i jest histeria... Chęci mam ogromne naprawdę! i wiem, że na wszystko potrzeba czasu, żeby się zagłebić. Po prostu ja go nie mam, znajdę ale... wolałabym wcześniej wiedzieć, teraz już wiem. Może spróbuję, jeśli od półtora tygodnia pije MO i nie ma gwałtownych reakcji to spróbuję mu zakropić ale chyba bardziej rozcieńczonym niż 1 do 10. Mnie bardzo potylica bolała.

Od dziś wprowadziliśmy też DP u syna bo ja już 1,5 tygodnia. Mam nadzieję, że syn wytrzyma.
Zapisane
Nieboraczek
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 45
MO: 07.07.2011- kwiecień 2012
Wiedza:
Wiadomości: 716

« Odpowiedz #10 : 15-05-2015, 10:15 »

Książek jeszcze nie mam, rozumiem, że Mistrz namawia do kupna

Nie namawia. Kupuje kto chce.

Cytat
Mistrz to za darmo udostępnił to co wie na portalu i prowadzi za darmo forum. A bardzo przyzwoicie byłoby docenić czyjąś ciężka pracę i książki zakupić. Ten wydatek zwraca się z dźwignią x kilka setek albo i klikanaście, omija się szerokim łukiem apteki i mistrzów lanceta oraz stetoskopu

Tym bardziej, że kupujący otrzymuje książkę bez wcześniejszej opłaty, w środku z kwitem do przelewu, co zszokowało pewnie wszystkich innych, tak samo jak mnie.


Proszę zacząć pisać poprawnie, bo: idzie raczek Nieboraczek, jak uszczypnie, będzie znaczek - patrz czerwona kropa. Argument braku czasu w tym nie zadziała, bo rozpoczęcie zdania wielką literą, zajmuje tyle samo czasu, co małą.
« Ostatnia zmiana: 15-05-2015, 11:34 wysłane przez Nieboraczek » Zapisane

scorupion
« Odpowiedz #11 : 15-05-2015, 10:39 »

No, teraz juz lepiej. Zamiast wody do rozcieńczenia użyj soli fizjologicznej, mniej boli, zakraplać raz dziennie jedną dziurkę. Doraźnie pomagają parówki z szałwii.
I bez paniki, świat się wali? Będziesz spokojniejsza, to dziecko też. Przeczytaj sobie wątek Glorii, jak jej dziecko wychodziło z chorób.
http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=23606.0
Zapisane
Tusia85
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 05.05.2015
Wiadomości: 7

« Odpowiedz #12 : 15-05-2015, 10:49 »

Książek jeszcze nie mam, rozumiem, że Mistrz namawia do kupna

Nie namawqia. Kupuje kto chce.

Cytat
Mistrz to za darmo udostępnił to co wie na portalu i prowadzi za darmo forum. A bardzo przyzwoicie byłoby docenić czyjąś ciężka pracę i książki zakupić. Ten wydatek zwraca się z dźwignią x kilka setek albo i klikanaście, omija się szerokim łukiem apteki i mistrzów lanceta oraz stetoskopu

Tym bardziej, że kupujący otrzymuje książkę bez wcześniejszej opłaty, w środku z kwitem do przelewu, co zszokowało pewnie wszystkich innych, tak samo jak mnie.


Proszę zacząć pisać poprawnie, bo: idzie raczek Nieboraczek, jak uszczypnie, będzie znaczek - patrz czerwona kropa. Argument braku czasu w tym nie zadziała, bo rozpoczęcie zdania wielką literą, zajmuje tyle samo czasu, co małą.

nie rozumiem o co chodzi z tą wielką i małą literą. Staram się jak mogę, ale nie wszystko mogę zrobić dobrze...
Zapisane
Nieboraczek
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 45
MO: 07.07.2011- kwiecień 2012
Wiedza:
Wiadomości: 716

« Odpowiedz #13 : 15-05-2015, 11:31 »

Książek jeszcze nie mam, rozumiem, że Mistrz namawia do kupna

Nie namawia. Kupuje kto chce.

Cytat
Mistrz to za darmo udostępnił to co wie na portalu i prowadzi za darmo forum. A bardzo przyzwoicie byłoby docenić czyjąś ciężka pracę i książki zakupić. Ten wydatek zwraca się z dźwignią x kilka setek albo i klikanaście, omija się szerokim łukiem apteki i mistrzów lanceta oraz stetoskopu

Tym bardziej, że kupujący otrzymuje książkę bez wcześniejszej opłaty, w środku z kwitem do przelewu, co zszokowało pewnie wszystkich innych, tak samo jak mnie.


Proszę zacząć pisać poprawnie, bo: idzie raczek Nieboraczek, jak uszczypnie, będzie znaczek - patrz czerwona kropa. Argument braku czasu w tym nie zadziała, bo rozpoczęcie zdania wielką literą, zajmuje tyle samo czasu, co małą.

nie rozumiem o co chodzi z tą wielką i małą literą. Staram się jak mogę, ale nie wszystko mogę zrobić dobrze...

No właśnie o to! Znowu zaczęła Pani zdanie małą literą: nie rozumiem (...). "Nie" jest początkiem zdania, a po polsku zaczynamy zdanie dużą/wielką literą.
« Ostatnia zmiana: 15-05-2015, 11:36 wysłane przez Nieboraczek » Zapisane

Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!