Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 21:07 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Szkodliwe posiłki w diecie dziecka  (Przeczytany 22859 razy)
Przemoo
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 33
MO: 20.01.2015
Skąd: Obecnie Tychy...
Wiadomości: 15

« Odpowiedz #20 : 21-01-2016, 21:32 »

Produkcja pacjentów trwa od małego.
Zapisane

Jeśli nie możesz robić tego, co kochasz, tracisz sens życia.
Soczek
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 37
MO: 1.09.2014
Wiedza:
Skąd: Accrington
Wiadomości: 44

« Odpowiedz #21 : 23-01-2016, 00:23 »

Pracowałem w firmie produkującej wszelakie zapachy i kolory do żywności i to co jest w tym mleku to jest nic... Najgorsze znajduje się pod nazwą ,,zapach'' (ang.- Flavour, flavourings). Taka niewinna nazwa, a zawiera całą listę (tzw. formulacje) chemikaliów, których nie ma na tablicy Mendelejewa i nigdy wcześniej nawet na chemii o nich nie słyszałem. Staraliśmy się szukać tych nazw w google, ale w większości przypadków nie szło kompletnie nic znaleźć. Bardzo martwiłem się, czy pracując przy tym nie stracę zdrowia, dlatego cały czas używałem masek, jednak cieszę się, że mogłem tego doświadczyć i zobaczyć na własne oczy, co się wyprawia na tym świecie... Dlatego idea Biosłone jest mi ogromnie bliska. To samo tyczy się niezmiernie modnych elektrycznych papierosów, klienci nie są świadomi, co wdychają do płuc, bo na etykiecie jest napisane tylko: gliceryna, mpg i flavour.
« Ostatnia zmiana: 23-01-2016, 09:04 wysłane przez Gloria » Zapisane
VVV
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 645

« Odpowiedz #22 : 23-01-2016, 04:02 »

(...) Najgorsze znajduje się pod nazwą ,,zapach'' (ang.- Flavour, flavourings). (...)

Należy dodać, że leki, a nawet "niewinne" drażetki witaminowe także zawierają syntetyczne wypełniacze i aromaty, że o aspartamie w witaminach musujących nie wspomnę. Niby niewiele, ale nigdy nie wiadomo, co przeleje szalę schemizowania organizmu. Zawsze docelowo należy tak kombinować, by unikać wszelkiej chemii spożywczej i farmaceutycznej co do miligrama.


« Ostatnia zmiana: 23-01-2016, 09:05 wysłane przez Gloria » Zapisane
Pinezka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 31.08.2015
Wiadomości: 92

« Odpowiedz #23 : 04-02-2016, 11:38 »

Mleko humana. To dopiero jest powalone!
Cytat
co jeszcze?

Jedzenie ze słoiczków!!!!!!!!!
Albo mam pecha, albo taka moda? Gdzie nie pójdę, mamy dają deserki, obiadki ze słoiczka!
Rybka, srybka, kurka i inne trucizny, szok.

Słoiczki - chyba nie znam już żadnej mamy, która gotuje... A najlepsze jest to, że dają nawet jabłko ze słoika, jakby stracie świeżego zajmowało nie wiadomo ile czasu. W dodatku karmią tymi słoikami ponad roczne maluchy, które z powodzeniem mogłyby już jeść ze wspólnego garnka z domownikami.
A na deser coś słodkiego - biszkopcik, ciasteczko, słodka bułeczka.
« Ostatnia zmiana: 10-02-2016, 11:02 wysłane przez Gloria » Zapisane
Brer
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012.01.23
Wiedza:
Skąd: Między stolicą a Mazurami
Wiadomości: 655

« Odpowiedz #24 : 04-09-2016, 18:44 »

Cytat
To co w takim razie z kiełbasą od lokalnego, sprawdzonego dostawcy? Otóż Savage słusznie zauważył, że coś jeść trzeba. Ostatnio doszedłem do wniosku, że nie musimy szukać zdrowej żywności, bo takiej z resztą znaleźć się nie da.

Nawet w małych masarniach gdzie wędliny są wydawałoby się dobrej jakości, dodawane jest białko sojowe. A te przypływa do nas z Ameryki Pn. i Pd. i jest to już właściwie tylko soja modyfikowana.
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!